Otvorili sme online podateľňu tlačív

Vážení občania, pripravili sme pre Vás modul Podateľňa tlačív. Tieto tlačivá si môžete stiahnuť, vyplniť elektronicky a odoslať obci cez formulár na webstránke. Ako to funguje? Funguje to jednoducho. Na stránke si vyhľadáte tlačivo, ktoré potrebujete a stiahnete si ho. Tlačivo je možné vyplniť priamo v počítači bez toho, aby ste ho museli vytlačiť. Ak… Čítať viac

Mobilná aplikácia

Stiahnite si mobilnú aplikáciu obce Stráňany a dostaňte všetky novinky, upozornenia a dôležité oznamy do vrecka.

Stráňany Google Play Stráňany App Store
Viac o aplikácii

SMS Rozhlas

Dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme SMS-kou. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme, že ste sa prihlásili! Čoskoro dostanete overovací kód. Zadajte ho prosím kliknutím sem.

Milý občan, dnes prebieha zber komunálneho odpadu v oblasti Cyklus č. 2 – žlté nálepky a komunálneho odpadu v oblasti Cyklus č.1 – červené nálepky.
Odoslané 7. decembra 2022 07:00

Milý občan, zajtra 7.12. prebehne zber komunálneho odpadu v oblasti Cyklus č. 2 – žlté nálepky a komunálneho odpadu v oblasti Cyklus č.1 – červené nálepky.
Odoslané 6. decembra 2022 17:00

Milý občan, dnes prebieha zber plastov v oblasti Cyklus č. 2 – žlté nálepky a plastov v oblasti Cyklus č.1 – červené nálepky.
Odoslané 6. decembra 2022 07:01

Milý občan, zajtra 6.12. prebehne zber plastov v oblasti Cyklus č. 2 – žlté nálepky a plastov v oblasti Cyklus č.1 – červené nálepky.
Odoslané 5. decembra 2022 17:00

Folklórna spevácka skupina Vorodaj Vás srdečne pozýva na výročný koncert v sobotu 3. 12. 2022 o 16.00 v sále kultúrneho domu vo Veľkom Lipníku.
Odoslané 30. novembra 2022 12:14

Najbližšie udalosti

Všetky udalosti

Odber noviniek

Pravidelné zhrnutie aktualít, dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme e-mailom. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme za prihlásenie k odberu. Zaslali sme Vám email s potvrdzovacím kódom.